Nowoczesne zarządzanie biznesem

Dobrze prosperujące przedsiębiorstwo stanowi klucz do sukcesu rozwoju danej marki, produktu czy usługi. W efektywnym zarządzaniu, podstawą jest pewien zakres działań, procesów oraz decyzji, których zastosowanie odnoszące się przede wszystkim do zasobów przedsiębiorstwa, jego kapitału lub organizacji, musi zapewnić odpowiednie warunki do efektywnego funkcjonowania, które prowadzi bezpośrednio do osiągnięcia postawionych przez nas celów.

NAVo365

Proponowane przez Nav24 zabiegi, jakie należy prowadzić w biznesie, aby zwiększyć efektywność sprzedaży czy świadomość konsumentów skupiają się przede wszystkim na kompletnym oprogramowaniu, które w świecie nowoczesnych technologii jest fundamentem dominowania na rynku. Produktywność, mobilność i brak ograniczeń, to kwestie kluczowe w nowoczesnym zarządzaniu biznesem. System Navo365 to połączenie systemu ERP Microsoft Dynamics NAV, wspieranego biznesową aplikacją Office 365, w połączeniu z Microsoft Azure, wzbogaconego o analityczne rozwiązanie Power BI. Funkcjonalność w biznesie = sukcesowi w biznesie.

Power BI – czym jest?

Power BI, to nic innego jak specjalistyczny program do analizy danych oraz projektowania raportów. Program jest ściśle powiązany z pakietem usług online (publikowaniem i udostępnianiem), dzięki czemu w bezpieczny oraz prosty sposób, możemy należycie wykonywać swoje obowiązki, bez obawy o utratę jakichkolwiek danych. Power BI służy przede wszystkim do budowania raportów i wspierania procesów raportowania. Dzięki profesjonalnej wizualizacji danych, możliwości interakcji wytworzonych analiz oraz rozwiniętemu systemowi raportowania jesteśmy w stanie zapewnić nowoczesne rozwiązania dla naszej firmy, ułatwiając sobie pracę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *